Kleje dyspersyjne na PVAc do laminowania i fornirowania

 

  • Ansercoll 1415 Postforming

– klej na bazie PVAc przeznaczony do okleinowania płyt z materiałów drewnopochodnych laminatami na gorąco w prasach metodą postformingu stacjonarnego.

 

  • Ansercoll 1456 Laminat

– uniwersalny klej na bazie PVAc w klasie D3 przeznaczony do klejenia blokowego drewna oraz okleinowania płyt z materiałów drewnopochodnych laminatami, fornirem oraz foliami na podkładzie papierowym, w prasach taktowych i wałowych, na zimno, na gorąco lub przy aktywacji prądami wysokiej częstotliwości.   

 Karta Techniczna    Karta Charakterystyki

 

  • Ansercoll 1456 Laminat S

– uniwersalny klej na bazie PVAc w klasie D3 o średniej szybkości wiązania przeznaczony do klejenia blokowego drewna oraz okleinowania płyt z materiałów drewnopochodnych laminatami, fornirem oraz foliami na podkładzie papierowym, w prasach taktowych i wałowych, na zimno, na gorąco lub przy aktywacji prądami wysokiej częstotliwości. 

   Karta Techniczna    Karta Charakterystyki

 

  • Ansercoll 1456 Laminat S2

– uniwersalny szybkowiążący klej na bazie PVAc w klasie D3 przeznaczony do klejenia blokowego drewna oraz okleinowania płyt z materiałów drewnopochodnych laminatami, fornirem oraz foliami na podkładzie papierowym, w prasach taktowych i wałowych, na zimno, na gorąco lub przy aktywacji prądami wysokiej częstotliwości.  

  Karta Techniczna    Karta Charakterystyki